معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها بی‌نظیرترین جریان اصلاح اقتصادی در کشور است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین دماوندی‌نژاد ظهر شنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی اظهار کرد: خراسان رضوی در اجرای مؤثر و مفید طرح مردمی‌سازی اقتصاد هم جزو استان‌های موفق بوده است و امید با مدیریت جدید شاهد تداوم این روند مثبت باشیم.

معاون وزیر جهاد کشاورزی افزود: خراسان رضوی با شرایط خاص و جایگاه مهمی که در عرصه تولیدات دامی و کشاورزی دارد جزو استان‌های مهم کشور است حضور سالانه ۳۰ میلیون زائر، وجود ۳۳ شهرستان و بیش از ۶ میلیون نفر جمعیت ساکن در کنار ظرفیت‌های تولیدی نقش مهمی در جهت امنیت غذایی و حمایت از سفره مردم به خراسان رضوی داده است.

وی گفت: شجاعت ستودنی رئیس جمهور و وزارتخانه‌هایی مانند جهاد کشاورزی در اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها اگر چه سختی بر مردم و تولیدکنندگان وارد شد اما موجب تغییر رویکرد اقتصادی به نفع مردم است.

دماوندی‌نژاد افزود: باید با تقویت تولیدات و محصولات خود در بخش‌هایی مانند تولید گوشت مرغ، شیر و گوشت قرمز بتوانیم در کنار اجرای این اصلاحات، حضور در بازارهای منطقه‌ای و جهانی را با قوت رقم بزنیم.

گفتنی است در این مراسم از خدمات محمدرضا اورانی که از سال ۱۳۹۸ به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی منصوب شده بود قدردانی و غلامرضا قنبری به عنوان رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی معرفی شد.